Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
2019-10-05 | 2019-10-05
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4-MA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999 3416 Staszak Rafał 1997 5919 Posyłajka Łukasz 1996 5913 Sobanda Michał 1996 Kula P.
2
AZS Szczecin
7776 Hałuszczak Bartosz 1999 7418 Piekarczyk Kacper 1999 7388 Nogaj Radosław 1999 7866 Maksymiuk Maksymilian 2000 Kula P.
3
AZS Szczecin
7861 Piasecki Łukasz 2000 1049 Stocki Mateusz 1998 8412 Sroślak Bartosz 2001 7860 Kasprzyk Maciej 2001
4
AZS UMK Toruń
9345 Ziętarski Mateusz 2000 3554 Fuchs Robert 1991 6092 Leszczyński Bartosz Bartosz 1996 5975 Leszczyński Filip Filip 1996 Szumański M.
5
PTW Płock
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998 6859 Donarski Bartłomiej 1998 5565 Pawłowski Adrian 1995 7751 Krusiewicz Kamil 2000 Karolak J.
6
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001 9632 Kołodziejski Jakub 2001 8725 Drużyński Roman Leon 2002 8729 Pszczółkowski Jakub 2002 Zalewski B. Karolak J.
7
PTW Płock
9239 Budziński Karol 2003 9234 Serafin Eryk 2003 10118 Wróblewski Damian 2003 9240 Brudzyński Piotr 2003 Zalewski B.
8
Wisła Grudziądz
8847 Wieczorek Michał 2002 8851 Nowak Damian 2002 9353 Wieczorek Mikołaj 2001 8850 Wódkowski Mateusz 2002 Zieliński Krzysztof K.
2 2xML/MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
2
AZS Szczecin
8451 Nowosielski Paweł 2001 8807 Tomczak Jakub 2001 Fiłka T. Kula P.
3
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000 7832 Siewaszewicz Adam 2000 Drażdżewski M. Pawełczak B.
3 1xKL/KJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001 Fiłka T. Kula P.
2
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994 Skwarski A.
3
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001 Dziekoński R.
4
LOTTO Bydgostia
5776 Dreier Zuzanna 1995 Kozłowski M.
5
MKS Dwójka Warszawa
9735 Wiśniewska Maja 2001 Zieliński M.
6
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 Pierczyński P.
7
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002 Skorupa S.
4 2xMA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8412 Sroślak Bartosz 2001 7860 Kasprzyk Maciej 2001 Fiłka T.
2
AZS Szczecin
7866 Maksymiuk Maksymilian 2000 1049 Stocki Mateusz 1998
3
AZS Szczecin
8451 Nowosielski Paweł 2001 8807 Tomczak Jakub 2001
4
AZS AWF Warszawa
6357 Mrozek Michał 1996 4838 Franke Konrad 1992 Skwarski A.
5
LOTTO Bydgostia
8585 Paduch Paweł 1999 7962 Madaj Maciej 1999 Pawełczak B.
6
PTW Płock
8210 Łęgowik Mateusz 2001 8213 Opasiński Jakub 2001 Sałkowski P.
7
WIR Iława
7489 Pietrewicz Bartosz 1999 8518 Fiałkowski Nikodem 2002 Pierczyński P.
8
WTW Warszawa
8722 Rychlewski Robert 2000 9007 Zygmund Albert 2000 Jeżewski M.
5 1xML/MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
2
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995 Kula P.
3
AZS AWF Warszawa
9866 Muliński Kacper 1998 Skwarski A.
4
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990 Szumański M.
5
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000 Drażdżewski M.
6
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Pawełczak B.
7
MKS Dwójka Warszawa
9377 Szulc Piotr 2002 Zieliński M.
8
Wisła Grudziądz
8849 Predel Jakub 2002 Zieliński Krzysztof K.
6 2-MA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
3416 Staszak Rafał 1997 5919 Posyłajka Łukasz 1996 Kula P.
2
AZS Szczecin
7388 Nogaj Radosław 1999 7386 Gągalski Sebastian 1999
3
AZS AWF Warszawa
8395 Gzowski Bartłomiej 1996 6136 Szumowski Krzysztof 1968 Skwarski A.
4
AZS UMK Toruń
5975 Leszczyński Filip Filip 1996 6092 Leszczyński Bartosz Bartosz 1996 Szumański M.
5
PTW Płock
8725 Drużyński Roman Leon 2002 8729 Pszczółkowski Jakub 2002 Zalewski B.
6
PTW Płock
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998 7751 Krusiewicz Kamil 2000 Karolak J.
7
WIR Iława
9002 Przybyszewski Aleksander 2003 9311 Sagan Kacper 2003 Pierczyński P.
7 2xKA/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000 9794 Duda Katarzyna 2000 Kula P.
2
AZS AWF Warszawa
6361 Śliwińska Joanna 1996 5727 Lemańczyk-Dobrzelak Krystyna 1995 Skwarski A.
3
AZS UMK Toruń
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997 7887 Zielepuha Agata 1998 Szumański M.
4
MKS Dwójka Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004 9735 Wiśniewska Maja 2001
5
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004 9006 Krystochowicz Adrianna 2002 Skorupa S.
8 1xKA/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
5727 Lemańczyk-Dobrzelak Krystyna 1995 Skwarski A.
2
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994 Skwarski A.
3
LOTTO Bydgostia
8512 Gipp Maja 2001 Dziekoński R.
4
LOTTO Bydgostia
9397 Łatka Anna 2001 Dziekoński R.
5
PTW Płock
8195 Dziwota Wiktoria Zofia 2001 Sałkowski P.
9 8+MA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
1049 Stocki Mateusz 1998 8317 Florczak Aleksander 1995 7418 Piekarczyk Kacper 1999 7388 Nogaj Radosław 1999 7386 Gągalski Sebastian 1999 3416 Staszak Rafał 1997 5919 Posyłajka Łukasz 1996 5913 Sobanda Michał 1996 7848 Kula Wiktoria 2001 Kula P.
2
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990 6918 Krause Karol 1998 7332 Januszewski Michał 1999 8274 Streich Oskar 2001 9345 Ziętarski Mateusz 2000 3554 Fuchs Robert 1991 6092 Leszczyński Bartosz Bartosz 1996 5975 Leszczyński Filip Filip 1996 8888 Skurzyński Tomasz 2002 Szumański M.
3
PTW Płock
5562 Krajewski Łukasz 1995 7761 Domeradzki Jan 2000 8725 Drużyński Roman Leon 2002 6851 Sobiecki Michał 1998 6859 Donarski Bartłomiej 1998 5565 Pawłowski Adrian 1995 7374 Aleksandrowicz Jakub 1998 7751 Krusiewicz Kamil 2000 9236 Opasińska Adrianna 2003 Sałkowski P. Zalewski B. Karolak J.
4
PTW Płock
9629 Kaszanek Sebastian 2001 9631 Teter Dawid 2001 9630 Witkowski Przemysław 2001 8205 Budnicki Olgierd Maciej 2001 9240 Brudzyński Piotr 2003 9239 Budziński Karol 2003 8210 Łęgowik Mateusz 2001 9632 Kołodziejski Jakub 2001 8213 Opasiński Jakub 2001 Sałkowski P. Zalewski B.
5
WIR Iława
9316 Józefowicz Wiktor 2004 9314 Ryś Jakub 2004 9003 Jeżyński Mateusz 2004 8518 Fiałkowski Nikodem 2002 8996 Grabiński Maksymilian 2002 9311 Sagan Kacper 2003 9002 Przybyszewski Aleksander 2003 9976 Bakirzyński Paweł 2003 9000 Nowińska Emilia 2002 Pierczyński P.
10 1xMA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7861 Piasecki Łukasz 2000 Kula P.
2
LOTTO Bydgostia
7962 Madaj Maciej 1999
3
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001 Fiłka T.
4
AZS AWF Warszawa
10365 Wiśniewski Damian 1994 Skwarski A.
5
AZS AWF Warszawa
9866 Muliński Kacper 1998 Skwarski A.
6
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P.
7
PTW Płock
7761 Domeradzki Jan 2000 Karolak J.
8
WIR Iława
7489 Pietrewicz Bartosz 1999 Pierczyński P.
9
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001
10
WTW Włocławek
9448 Sieraczkiewicz Adam 2002
11
WTW Warszawa
4956 Fulara Filip 1989 Jeżewski M.
12
Towarzystwo Wisła dla Wioślarzy
10352 Szajewski Radosław 1995
11 2-KA/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9941 Kałachurska Miszela 1998 9942 Mostek Marta 1994
2
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001 8794 Prusik Kinga 2000
3
LOTTO Bydgostia
7587 Sieradzka Wiktoria 2001 7973 Szymańska Beata 2001 Dziekoński R.
4
PTW Płock
8199 Nowakowska Oliwia 2001 8802 Kołodziejska Aleksandra 2000 Sałkowski P.