Wyścig czwórek o Puchar Prezydenta M. Poznania
2019-10-12 | 2019-10-12
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4x-DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
2 4x+DZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Dwójka Kórnik
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 10308 Kucharska Anna 2006 10095 Gawrysiak Joanna 2006 10093 Starosta Aleskandra 2006 9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
2
UKS Dwójka Kórnik
9774 Karaszewska Amelia 2005 9776 Nowak Wiktoria 2005 10341 Mańczak Olga 2005 10342 Luty Karolina 2005 9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P.
3
UKS Dwójka Kórnik
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005 9775 Gierszewska Aleksandra 2005 9508 Kozłowska Zofia 2005 9213 Handke Natalia 2004 10342 Luty Karolina 2005 Abrahamczyk P.
3 4x-CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9960 Jurkowski Igor 2005 10018 Rodak Krzysztof 2005 9515 Wojciechowski Dominik 2005 10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
2
Posnania RBW Poznań
10286 Danielewicz Maksymilian 2006 10304 Jarocki Wiktor 2006 10298 Baranowski Piotr 2005 10016 Lewandowski Wojciech 2005 Nieradka .
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 9973 Przybylski Oskar 2005 9154 Śliwa Sergiusz 2005 9500 Dudek Maksym 2005 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
4 4x+CH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
5 4xMJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004 9882 Kaczmarek Oliwier 2004 9509 Czekanowicz Igor 2004 9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9413 Mikołajczak Wojciech 2004 9826 Gierka Rafał 2003 9511 Pranke Michał 2004 9676 Borysewicz Jakub 2004 Hoffmann M.
3
Polonia Poznań
9969 Wojtasz Antoni 2004 9972 Przybylski Jacek 2002 10241 Dziaczyszyn Wojciech 2004 9519 Zwoliński Wojciech 2003 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
4
Polonia Poznań
9127 Jastrzębski Jakub 2002 9116 Miecznik Kacper 2002 9493 Nowak Jan 2002 9971 Łuczak Krzysztof 2002 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
5
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 9471 Piana Igor 2004 9151 Wiśniewski Marek 2005 9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
6 4xKJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 10269 Kubiak Tacjana 2004 10268 Kozłowska Joanna 2004 9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M.
2
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 9505 Stefaniak Gabriela 2005 9363 Nolberczak Daria 2004 8756 Śmigielska Hanna 2003 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 9514 Zwierciadłowska Julia 2004 9414 Hau Aleksandra 2004 9919 Generowicz Zofia 2004 Abrahamczyk P.
4
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 9458 Paluszak Marcelina 2004 9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 9124 Szeszuła Magdalena 2004 Kobyliński M. Knopik J. Wlekliński P.
5
Tryton Poznań
9991 Krężel Zuzanna 2005 8615 Kajdanek Sandra 2003 9144 Mrowińska Alicja 2003 9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A.
7 4-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002 8791 Januszewski Adam 2002 10015 Zachwieja Ignacy 2003 8811 Pankowski Dawid 2003 Hoffmann M.
8 4-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
9 4xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 8815 Kmiecik Radosław 2003 8488 Lisek Tomasz 2003 8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
2