Zgłoszenia do regat

EDF DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA POLSKI

1 - 4xMW
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
2 - 4xMJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (APOZ) AZS AWF Poznań Bielak Krzysztof (2000), Wojtyś Krzysztof Jan (2000), Mikołajczak Szymon (2000), Witczak Oskar (2000), Kamola Błażej, Kamola Błażej
2 (KPEG) KSWiR Pegaz Wrocław Gacek Mikołaj (2000), Lendzion Mateusz (2000), Karwacki Michał (1999), Kotłowski Karaśkiewicz Maciej (1998), Gąszczak Michał, Krawicz Patrycja Anna,
3 (KPOS) Posnania RBW Poznań Wachowiak Patryk (2000), Wanat Przemysław (2000), Góra Bartłomiej (2000), Niedzielski Jakub (2000), Kurek Maciej, Kamola Błażej,
4 (AKRA) AZS AWF Krakow Szpilka Stanisław (2000), Kasparek Krzysztof (2000), Kozik-Burnagiel Wiktor (1999), Ostafin Maciej (1998),
5 (KLOT) LOTTO Bydgostia Płotka Jarosław (1999), Madaj Maciej (1999), Skierecki Jędrzej (1999), Krzewiński Radosław (1998), Bernatajtys Daniel, Czubak Tomasz,
6 (KW04) KW 1904 Poznań Sadowski Stanisław (1998), Trzeciak Adrian (1999), Rewers Mikołaj (1998), Kamiński Marcin (1998), Rewers Mirosław
3 - 4-MJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (KPTW) PTW Płock Cywiński Mateusz (1998), Sobiecki Michał (1998), Donarski Bartłomiej (1998), WITKOWSKI PIOTR (1998), Karolak Jacek, Podsędek Jerzy,
2 (KPTW) PTW Płock Budnicki Wiktor (1999), Zajączkowski Patryk (1998), Kaczmarek Sylwester (1999), GĘSICKI MAREK (1999), Petrykowski Andrzej,
4 - 4xKJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. ROJEK ALEKSANDRA (2000), NIEWIADOMSKA PAULINA (2001), KONIECZKA EWELINA (2001), KAŹMIERCZAK WERONIKA (2000), Basta Piotr, Zastawa-Schodowska Paulina,
2 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. Koroś Hanna (1999), PIOTROWSKA MAŁGORZATA (1998), PIOTROWSKA ANNA (1998), Konieczna Marta (1999), Basta Piotr,
3 (KLOT) LOTTO Bydgostia Barlik Katarzyna (1998), Gałek Izabela (1998), Krysiak Daria (1998), Borucka Natalia (1998), Strychalski Tomasz, Bernatajtys Daniel,
4 (KW04) KW 1904 Poznań Janasik Iga (1999), Andrzejewska Barbara (2000), Manikowska Aleksandra (1999), Wasilewska Martyna (2000), Rewers Mirosław
5 (UKRA) UKS 93 Kraków Kowalska Wiktoria (2001), Brzozowska Maria (2000), Pasternak Dagmara (2000), Pająk Sandra (2001), Wilk Ewelina, Wójcik-Pietruszka Iwona
5 - 2-MA
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (KPOS) Posnania RBW Poznań Gumny Patryk (1996), Rachwał Tomasz (1993), Hoffmann Maciej, Hoffmann Maciej
2 (KLOT) LOTTO Bydgostia Pawłowski Adrian (1995), Nalewalski Rafał (1994), Drażdżewski Marian,
3 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. Kowalczyk Rafał (1993), Drab Mateusz (1992), Basta Piotr,
6 - 1xMA
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (UTCZ) Unia Tczew Arczewski Karol (1997), Grubich Mariusz, Piotr,
2 (KPTW) PTW Płock Krysiński Marcin (1997), Karolak Jacek,
3 (AWAR) AZS AWF Warszawa Czaja Dominik (1995), Szymczyk Jarosław,
4 (KLOT) LOTTO Bydgostia Ablewski Ryszard (1987), Drażdżewski Marian,
5 (KLOT) LOTTO Bydgostia Sobieraj Marcin (1995), Pawełczak Bartłomiej,
6 (AKRA) AZS AWF Krakow Batko Mateusz (1992), Leśniak Artur,
7 (KW04) KW 1904 Poznań Pieniak Dawid (1997), Rewers Mirosław
8 (KWTW) WTW Warszawa Gaweł Przemysław (1996), Koch Ryszard
9 (KZAW) Zawisza Bydgoszcz Hejmej Rafał (1980),
7 - 1xML
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. Kiełbaska Denis (1997), Basta Piotr,
2 (KLOT) LOTTO Bydgostia Zub Łukasz (1985), Strychalski Tomasz,
3 (KLOT) LOTTO Bydgostia Wachowicz Dawid (1996), Pawełczak Bartłomiej,
4 (KLOT) LOTTO Bydgostia Paczkowski Dariusz (1995), Pawełczak Bartłomiej,
5 (AWRO) AZS Wratislavia Szymerowski Jakub (1991), Szymerowski Wojciech,
8 - 1xKA
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AKRA) AZS AWF Krakow Wełna Katarzyna (1994), Leśniak Artur,
2 (KPOS) Posnania RBW Poznań Majek Anna (1996), Abrahamczyk Mariola, Hoffmann Maciej
3 (AKRA) AZS AWF Krakow Pasternak Magdalena (1997), Wójcik - Pietruszka Iwona,
4 (KTRY) Tryton Poznań Korzun Marta (1997), Filipek Artur, Kowalski Jan
5 (KLOT) LOTTO Bydgostia Jedynak Klaudia (1995), Kozłowski Michał, Strychalski Tomasz,
9 - 1xKL
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AWAR) AZS AWF Warszawa Wydrych Paula (1994), Szymczyk Jarosław,
2 (KBKW) BKW Bydgoszcz Kowalska Monika (1992), Skowroński Andrzej,
3 (AKRA) AZS AWF Krakow Myszka Małgorzata (1992),
4 (KLOT) LOTTO Bydgostia Dreier Zuzanna (1995), Kozłowski Michał, Strychalski Tomasz,
10 - 2-ML
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AKRA) AZS AWF Krakow Myszka Michał (1991), Babecki Arkadiusz (1996), Leśniak Artur,
2 (AKRA) AZS AWF Krakow Wyrobisz Dominik (1987), Kasparek Grzegorz (1997), Leśniak Artur,
11 - 2-KA
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. Chmurak Agnieszka (1996), Zmelty Wioletta (1997), Basta Piotr,
2 (KBUD) Budowlani Toruń Olszewska Dajana (1997), Wroniewicz Magdalena (1993), Jaźwińska Hanna,
3 (KPOS) Posnania RBW Poznań Sadowska Patrycja (1995), Zawada Karolina (1995), Abrahamczyk Mariola, Hoffmann Maciej
12 - 1xMW
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (MAST) Masters Antonik Robert (1968),
2 (MAST) Masters Wielebnowski Jacek (1951),
13 - 2xMW
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
14 - 2-MW
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
15 - 2-KJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (APOZ) AZS AWF Poznań PUSCH VICTORIA (2000), PUSCH EMILY (2000), Kamola Błażej, Kamola Błażej
2 (AKRA) AZS AWF Krakow Wojtarowicz Barbara (1999), Bugajska Sara (1999), Wójcik - Pietruszka Iwona,
3 (KLOT) LOTTO Bydgostia Kanczurska Oliwia (2000), Wełnińska Anna (2000), Glaza Patryk, Lemańczyk Leszek,
16 - 1xKJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (UWRO) UKS Milenium Wrocław Wojcik Joanna (2000), Pierzyńska Ludmiła Ewa,
2 (KKTW) KTW Kalisz Sochocka Magdalena (1999), Trzmiel Mateusz, Trzmiel Mateusz
3 (UWRO) UKS Milenium Wrocław Kręczewska Magdalena (1999), Gancarz Ewa, Pierzyńska Ludmiła Ewa,
17 - 1xMJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. Matuszewski Mateusz (1999), Basta Piotr,
2 (KPEG) KSWiR Pegaz Wrocław Łukaszewicz Kacper (1999), Gancarz Piotr,
3 (KPEG) KSWiR Pegaz Wrocław Zalega Bartłomiej (1999), Gancarz Piotr,
4 (AKRA) AZS AWF Krakow Świerczek Kamil (2000), Wojciechowicz Elżebieta,
5 (KPTW) PTW Płock DOMERADZKI JAN (2000), Kaliński Krzysztof,
6 (KTRY) Tryton Poznań Szewczyk Michał (1999), Filipek Artur, Kowalski Jan
18 - 2-MJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (KKTW) KTW Kalisz Bartkowiak Jakub (1998), Aleksandrowicz Jakub (1998), Trzmiel Mateusz
2 (KLOT) LOTTO Bydgostia Dziewieczyński Piotr (1999), Kaliński Mateusz (1999), Czubak Tomasz,
3 (KKTW) KTW Kalisz Wilczek Adrian (2000), Kliber Borys (2001), Trzmiel Mateusz, Trzmiel Mateusz
19 - 2+MJ
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
20 - 1xKJL
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (AWRO) AZS Wratislavia Delimat Kinga (1998), Szymerowski Wojciech,
2 (AKRA) AZS AWF Krakow Stachak Monika (1998), Wójcik - Pietruszka Iwona,
3 (AKRA) AZS AWF Krakow Niemiec Adrianna (1999), Wójcik - Pietruszka Iwona,
4 (UWRO) UKS Milenium Wrocław Jasińska Zuzanna (2000), Pierzyńska Ludmiła Ewa,
21 - 1xMJL
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (UTCZ) Unia Tczew Pabjan Sebastian (1998), Grubich Mariusz, Piotr,
2 (APOZ) AZS AWF Poznań Kulecki Michał (1999), Kamola Błażej, Kamola Błażej
3 (AGOR) AZS AWF Gorzów Wlkp. BYCZEK JAKUB (2000), Basta Piotr, Zastawa-Schodowska Paulina,
4 (AKRA) AZS AWF Krakow Migo Krzysztof (1999),
5 (KKTW) KTW Kalisz Kukuła Bartłomiej (1998), Trzmiel Mateusz, Trzmiel Mateusz
6 (KTRY) Tryton Poznań Makowski Kacper (2001), Filipek Artur, Kowalski Jan
7 (KTRY) Tryton Poznań Wróblewski Filip (2000), Filipek Artur, Kowalski Jan
8 (KLOT) LOTTO Bydgostia Paduch Paweł (1999), Czubak Tomasz,
9 (KLOT) LOTTO Bydgostia Siewaszewicz Adam (2000), Glaza Patryk, Lemańczyk Leszek,
22 - 2-MJL
No. Klub Zawodnicy Trenerzy Zgłaszający
1 (KPEG) KSWiR Pegaz Wrocław Kurczak Kacper (1999), Pelc Bartłomiej (2000), Krawicz Patrycja Anna, Gąszczak Michał,
2 (KLOT) LOTTO Bydgostia Grajzer Mateusz (2000), Zalewski Artur (2000), Glaza Patryk, Lemańczyk Leszek,
3 (KW04) KW 1904 Poznań Słowiakowski Michał (2000), Kasprzak Jan (1999), Rewers Mirosław